niedziela, 19 lipca 2015

Epionce Gentle Foaming Cleanser - Łagodna pianka oczyszczająca


Dziś pokażę Wam kosmetyk, którego od dłuższego czasu używam po oczyszczania twarzy. Jest to oczyszczająca pianka marki Epionce. Nadeszła pora, by podzielić się z Wami moją opinią na jego temat!

Pianka znajduje się w plastikowej buteleczce z wygodnym dozownikiem, Jej pojemność to 170 ml, a cena 129 zł. Na szczęście kosmetyk okazał się bardzo wydajny, mała ilość preparatu wystarcza na dokładne oczyszczenie twarzy. Dzięki temu pianka bardzo powoli znika z buteleczki ;).

Kosmetyk nadaje się do usuwania makijażu (poza wodoodpornym). Ja robię tak, że najpierw zmywam makijaż płynem micelarnym, a potem  myję twarz pianką, która idealnie zmywa resztki makijażu. Konsystencja pianki jest bardzo delikatna, kremowa. Ma delikatny, przyjemny zapach. Po naniesieniu na zwilżoną twarz kosmetyk się delikatnie pieni. Preparat bardzo dobrze oczyszcza skórę. Po jego użyciu moja cera jest gotowa na dalszą pielęgnację. Kosmetyk nie wysusza skóry, nie odczuwam po nim ściągnięcia. Pianka jest bardzo delikatna, nie powoduje podrażnień. Dzięki stosowaniu tego, a także innych kosmetyków marki Epionce, kondycja mojej cery bardzo się poprawiła.

W podsumowaniu mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z pianki Epionce i polecam ją każdemu :). Niebawem napiszę o innych kosmetykach Epionce, które stosuję :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...