sobota, 22 czerwca 2013

Przystanek Częstochowa

Po wielu trudnościach udało nam się dojechać :). Weekend w Częstochowie :). Szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje :(. Tak czy siak będziemy się świetnie bawić na koncercie Kim Nowak! A Wy jakie macie plany na weekend?14 komentarzy:

 1. Też miałam iść na Kim Nowak, ale zrezygnowałam. Baw się dobrze. ;-) Pogoda średnia dziś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My się wczoraj dowiedzieliśmy o koncercie i z braku laku idziemy, mam nadzieję, że jeszcze skołujemy znajomych :). Dzięki :) No pogoda nie dopisała, a ja mam bikini w torebce... ;) O, słońce wyszło właśnie :D

   Usuń
  2. Zapowiadają słoneczko, przebija się trochę przez chmury, a po południu może lekko padać. :(

   Usuń
  3. Nie jest najgorzej, już zdążyłam przysnąć na leżaku podczas opalania ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. To jego pierwsza taka podróż ;) Ale dobrze się odnalazł na moim ramieniu ;)

   Usuń
 3. Ja się stapiam na swoim poddaszu. Generalnie jest okay, ale na koncert Fisza albo Marii to chyba się nie wybieram. Chociaż mam tak bardzo blisko. Ty masz bikinii, ja nie mogę znaleźć żadnego biustonosza. Zawsze mogę iść bez.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja zasnęłam na leżaczku ;) hihi w rezultacie na koncert nie poszłam, tylko z mamą na shopping... O widzisz, to masz lepiej! Ja mam wszystkie majtki za duże, jak leżę u teściów w ogródku to może być, ale jakbym miała się ludziom pokazać, a co gorsza wstać... O.O ;)

   Usuń
 4. facet miał przyjechać, ale ma egzaminy ;C i kasy nie ma na przyjazd do mnie... i tak już 3 weekend siedze se sama bez niego ;C udanej zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj, to niefajnie :( ale egzaminy w końcu się skończą :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...